/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fcore%2Fgrazia-fallback.jpg)
Goed nieuws voor alle fashionistas! De zomeruitverkoop is van start gegaan.
Is jouw zomergarderobe nog niet compleet? Dan is dit de kans om eens even flink je slag te slaan.
Bij onder andere & Other Stories, Asos, America Today, Browns, Burberry, H&M, Mango, Net-a-Porter, de Bijenkorf, Karen Millen, My dress, Raak, Tommy Hilfiger, Topshop, Miinto, Sasha, Esprit, Super Trash, Zalando en Zara, kun je nu terecht om een paar prachtige summer must haves te scoren met kortingen variërend van 30% tot 80%!
Maar als je pas echt wat op de kop wil tikken voor een affordable prijs is de exclusieve stockverkoop in de Van Nelle Fabriek niet te missen! Denk aan schoenen en tassen van Gucci, Prada, Tods, Mulberry en Marc Jacobs onder de 400!
Maar ook kleding van Tara Jarmon, Isabel Marant, Dolce & Gabbana, Rick Owens en Antik Batik heb je in je bezit voor een bedrag tussen de 50 en 150 euro!
Dus zet het in je agenda: zondag 16 juni exclusieve stockverkoop in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam van 11.00 tot 17.00. Kledingmaten: 36-44 en schoenmaten 37-37.5-38.