Rise and shine! Wij geven jou elke dag de ins en outs over het celeb nieuws dat je gemist hebt terwijl je sliep.
'The Voice Kids-winnares Laura van Kaam in ziekenhuis na zelfmoordpoging'
Laura van Kaam kampt opnieuw met een zware depressie. Het leek eventjes beter te gaan met de 19-jarige zangeres; in november maakte ze nog een emotionele comeback. Nu zou het zo slecht met haar gaan, dat ze uit het leven probeerde te stappen. Dat laat Shownieuws weten op basis van betrouwbare bronnen. Het management van Laura laat weten dat ze in een slechte periode zit, maar dat er goed voor haar wordt gezorgd. In 2013 won Laura op 14 jarige leeftijd het tweede seizoen van The Voice Kids.
Katherine Heigl krijgt een vaste rol in het achtste seizoen van Suits
Heigl speelt Samantha Wheeler, een veelbelovende nieuwe partner van advocatenkantoor Pearson Specter Litt.
Heigl is ontzettend gelukkig met haar nieuwe klus. "Deelnemen aan Suits is de perfecte manier om niet alleen samen te werken met een producent die ik enorm bewonder, maar om ook onderdeel te worden van een show en cast waar ik een enorme fan van ben", zei Heigl. "Ik heb vanaf het allereerste begin naar de serie gekeken en voel me ongelofelijk gelukkig als het nieuwste lid van de Pearson Spectre Litt-familie." De hitserie over het advocatenkantoor in New York verloor eerder twee belangrijke spelers. Actrice Meghan Markle (Rachel Zane) en Patrick Adams (Mike Ross)
Yolanda Hadid vindt foto dochters geweldig
Gigi en Bella schitteren samen op de cover en in een shoot van het maartnummer van de Britse Vogue. Tijdens de shoot zitten de twee zussen poedelnaakt tegen elkaar aan, wat volgens velen awkward zou zijn. Ook zou Bella enorm gefotoshopt zijn. Yolanda Hadid, de moeder van de zussen, kan zich niet vinden in de kritiek. "I love it", jubelt ze aan TMZ.