slogan

Deze black owned fashion brands wil je kennen

De moord op George Floyd heeft wereldwijde protesten tegen racisme in gang gezet. Er worden vele acties gestart om iets te doen. Weet jij niet waar je moet beginnen? Je kunt geld doneren, protesteren, gesprekken aangaan, maar ook investeren in black owned businesses.

Modemerken

Om je op weg te helpen, delen we hieronder een greep uit de mooiste black owned fashion brands van het moment.

Lees ook: #EducateYourself: films en docu's over racisme die je moet zien

A-Cold-Wall*

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door A-COLD-WALL* (@acoldwall) op

Kenneth Ize

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Kenneth Ize (@kennethize) op

Thebe Magugu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Thebe Magugu (@thebemagugu) op

Pyer Moss

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Pyer Moss (@pyermoss) op

Brother Vellies

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door BROTHER VELLIES (@brothervellies) op

TTYA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door TTYA London (@ttyalondon) op

Sika Designs

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door SIKA (@sikadesigns) op

Cushnie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door CUSHNIE (@cushnie) op

Christopher John Rogers

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door christopher john rogers 🌀 (@christopherjohnrogers) op

Fe Noel

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Fe Noel (@fenoel) op

Mateo New York

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Mateo (@mateonewyork) op

Telfar

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht dat is gedeeld door @telfarglobal op

Vavvoune

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door VAVVOUNE (@vavvoune) op

Sincerely, Tommy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door A Lifestyle Concept Store (@sincerelytommy_) op

Wales Bonner

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Wales Bonner (@walesbonner) op

Casely-Hayford

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Casely-Hayford (@caselyhayfordlondon) op

Daily Paper

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Daily Paper (@dailypaper) op

AAKS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door A A K S (@a.a.k.s) op

Martine Rose

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Martine Rose (@martine_rose) op

Nubian Skin

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Nubian Skin (@nubianskin) op

Janet's List

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Janet's List (@janetslist) op

Bron: Grazia UK | Beeld: BSR, Instagram


,