Je leest het ’t eerst op Grazia.nl

Bizar: Dit smokkelde Amijé Roos mee naar Expeditie Robinson

In Expeditie Robinson hebben de kandidaten bijna geen middelen. Ze mogen maar heel weinig kleding meenemen en op het eiland zelf is amper eten te vinden. Niet zo gek dus dat sommige deelnemers proberen om iets mee te smokkelen. Amijé Roos vertelt aan Grazia wat zij meesmokkelde – en op welke bijzondere manier.

Persfoto van Amijé Roos voor Expeditie Robinson

Allesbehalve luxe

Expeditie Robinson is in volle gang en deelnemers overleven inmiddels al ruim een week op een onbewoond eiland. Inmiddels zijn zij er ook achter dat de survivalstrijd allesbehalve luxe is. Zo hebben ze geen verzorgingsmiddelen, mogen ze maar heel weinig kleding meenemen en zijn de porties eten ontzettend klein. Op de eilanden is alleen het noodzakelijk aanwezig, zoals een vuursteen, wat rijst en bloem. Verder moeten de kandidaten alles zelf zoeken en vangen in de natuur. Ondertussen moeten ze ook nog eens fit genoeg zijn om te strijden tijdens loodzware proeven en één-op-één duels. Iets waar je maar tegen moet kunnen en waardoor Expeditie Robinson zeker niet voor iedereen is weggelegd.

Meesmokkelen op originele manier

Aangezien de BN'ers maar heel weinig middelen tot hun beschikking hebben en met grote uitdagingen moeten omgaan, proberen sommigen het zichzelf iets makkelijker te maken door iets mee te smokkelen naar het eiland. Good to know: om iets mee te smokkelen naar Expeditie Robinson moet je van goede huize komen. Voordat de deelnemers aan het programma beginnen worden hun tassen (waar al bijna niks in mag) helemaal binnenstebuiten gekeerd en worden ze van top tot teen gefouilleerd, zodat ze écht niks mee kunnen nemen.

Toch lukt het sommigen om iets kleins mee te nemen naar het eiland, wat het avontuur nét iets makkelijker maakt. Dat deed ook Amijé, en wel op een heel bijzondere manier. "Ik heb oordopjes in een condoom gedaan, in nog een condoom en die in m'n foef naar binnen", vertelt ze aan Grazia. "En daar heb ik de eerste twee proeven mee gedaan, want dat kon ik er pas op het eiland uithalen", zegt ze lachend. Oordopjes is voor Amijé iets waar ze niet zonder kan. "Ik ben zó'n lichte slaper, ik moet oordopjes hebben."

Strijd is losgebarsten

Hoewel Expeditie Robinson nog maar net van start is gegaan, maar wordt er nu al hard en slim gespeeld. Zo zagen we onlangs al de onverwachte exit van Roos Dickmann en was Stefania Liberakakis vorige week in tranen toen ze naar huis moest. Enne, dit jaar is er (nog) geen afvallerseiland, dus iedereen die weg is is ook écht naar huis. Wij kijken nu alweer uit naar zondag!

Expeditie Robinson is elke zondag om 20.00 uur te zien bij RTL 4 en een dag later te streamen op Videoland.

Showbizz
  • Jasper Suyk