Heel leuk nieuws
Op Instagram hintte Puck vanochtend al naar iets bijzonder: "D-day voor iets heel cools. Stay tuned." Wat dat bijzondere was, hield ze nog even geheim, maar zojuist is bekend geworden dat ze in de nieuwste Playboy staat!
Naakt in Playboy
Speciaal voor Playboy ging Puck op Terschelling uit de kleren. Dat ze op dit eiland ging shooten, was het verzoek van de actrice zelf. Als kind kwam ze namelijk al op deze plek. Bloot op Terschelling rondlopen, voelde voor haar niet gek. "Ik ben heel vrij opgevoed", deelt ze met het blad. "Ik vind naakt een mooie manier van zijn en vind het geen issue als het om mezelf gaat. In mijn werk ook niet, maar daar moet het wel altijd inhoudelijk of functioneel zijn. En ergens over gaan, waarachtig zijn."
Van grap naar wekelijkheid
De actrice blikt met het blad terug naar een Playboy-grap die ze een paar jaar geleden maakte. "In 2019 maakte mijn zusje Pien een foto van mij op Oerol, terwijl ik aan een ijsje likte. 'Die is echt mooi, die moet je posten,' zei ze. Ik vond de foto te ordinair voor de socials, maar drie uur later heb ik hem op de een of andere manier toch gepost met de tekst: 'Als ze me zouden vragen voor Playboy zou ik het doen.' Het was een grap, geen intenties, heb er ook nooit wat op gehoord. Hadden ze me het destijds gevraagd, had ik het meteen gedaan."
Toen Playboy de actrice in maart echter benaderde voor een shoot, twijfelde ze wel even. "Ik dacht: ik ben 33, ben moeder geworden en heb niet meer het lichaam zoals in 2019." Toen het blad haar liet weten dat ze onderdeel van het creatieve proces kon zijn, besloot ze het toch te doen. "Ik zag meedoen als een kans om te laten zien dat je er na een zwangerschap weer sexy uit kunt zien. Misschien inspireert mijn shoot vrouwen die misschien ook na een bevalling denken: dit komt niet meer goed. Toen ik net moeder was, keek ik vaak foto’s terug van voor mijn zwangerschap. Dat lichaam is forever gone, dacht ik dan. Nu omarm ik die verandering. Ik had ook meteen een idee bij hoe die shoot eruit moest komen te zien."
De nieuwste Playboy ligt vanaf morgen in de winkel, en is vanaf nu te bestellen via Tijdschrift.land.
Over Puck Pomelien Busser
Puck studeerde aan de Amsterdamse toneelschool en heeft inmiddels diverse filmrollen op haar naam staan. Zo speelde ze onder meer in De mannentester en Meisje van Plezier. Begin dit jaar maakte ze als makelaar Henriëtte Castro haar opwachting in de soap Goede Tijden, Slechte Tijden.