Eén-op-één
Nadat Dick eerder Celine en Cheyenne naar huis stuurde, is alleen Moniek nog bij hem over in Suriname. De B&B-eigenaar heeft daardoor het gevoel dat hij zich toch wat makkelijker kan openstellen naar Moniek en neemt haar dan ook meteen mee op een wel heel bijzondere date. De twee gaan een jungletrip maken naar Amatopo en gaan daar met het vliegtuig naartoe.
Nu ze alleen zijn, zoeken de twee elkaar iets meer op: "De vlucht ging soepel. Lekker relax. Ik ben lekker bij Dick in slaapvallen, dat voelde wel goed. Dat was heel fijn", deelt Moniek. "Ik vond het eerst veel moeilijker om die physical touch op te zoeken. De drempel was voornamelijk dat er ook andere dames aanwezig waren. Dat voelde niet eerlijk. Ik merk dat dat nu veel makkelijker gaat", deelt ook Dick.
Behind the scenes
Tijdens hun bezoek aan Amatopo maken de twee onder meer een prachtige boottocht. Hoewel het erop lijkt dat Moniek en Dick echt met z'n tweeën kunnen genieten, is niets minder waar. Er gaat natuurlijk ook altijd een crew mee om te filmen. Op Instagram deelt Moniek hoe dat eruit ziet.
Ze begint met het laten zien hoe de vlucht naar Amatopo eruitzag. Want hoewel het eruitzag dat Dick en Moniek samen met een piloot in het vliegtuig zaten, waren er nog veel meer mensen. Zo laat ze in haar stories zien dat er ook vier crew members meevlogen. Zij moesten met z'n alleen op de weegschaal staan, voordat ze het kleine vliegtuig in mochten. "Even wegen voordat we het vliegtuig in gaan", deelt Moniek.
Bootdate
En jawel, ook tijdens de bootdate ging de crew natuurlijk mee. Zo plaatst Moniek wat de crew zag en filmde, en wat zij en Dick zagen:
Fantastische date
Op Instagram blikt Moniek daarnaast ook terug op een heel speciale date. "Zo bijzonder om naar zo'n afgelegen, indigenous plek te gaan", laat ze weten. "De vlucht was een avontuur (en uitzicht) en ook alles wat we daar meemaakten en zagen: een rijkdom aan wild life zoals magische vlinders, toekans, papegaaien, slangen en appjes. Daar kun je geen genoeg van krijgen 🌿✨."
Reünie B&B Vol Liefde
Of er iets is ontstaan tussen Dick en Moniek moeten we nog even afwachten. Voorlopig kunnen we eerst nog even genieten van een paar afleveringen van B&B Vol Liefde. De laatste aflevering van dit seizoen verschijnt op 10 september op tv (voor Videoland-kijkers op 3 september).
Donderdag 11 september is de grote reünie te zien bij RTL4. Op Videoland kun je de reünie woensdag 10 september vanaf 21.15 uur streamen. We can't wait!