Je leest het ’t eerst op Grazia.nl

Vier 750 jaar Amsterdam met een rit in de Uber Arrow op de autovrije Ring A10

Op zaterdag 21 juni viert Amsterdam haar 750-jarig jubileum met een bijzonder feest: de Ring A10 wordt voor één dag autovrij en omgetoverd tot festivalterrein. Met deze viering maken Urban Arrow en Uber samen hun eenmalige debuut met de Uber Arrow – een unieke bakfiets taxirit vol sfeer, muziek én uitzicht.

Een rit in de Uber Arrow

Het stadsfeest Op de Ring!

Op de langste dag van het jaar, zaterdag 21 juni, wordt de enige echte Uber Arrow gelanceerd. Deze onthulling vindt plaats op de Ring A10, die zal worden getransformeerd tot vijftien kilometer lang gezelligheid. Denk aan: muziek, dans, sport, lekker eten én uiteraard een unieke bakfiets taxirit. Jawel, dit wil je meemaken!

De Uber Arrow

In een unieke samenwerking bundelen Uber en Urban Arrow hun krachten voor een innovatieve, duurzame en vrolijke primeur: de Uber Arrow. Deze elektrische bakfiets taxi brengt je tijdens het jubileumfeest geheel gratis, snel en met een glimlach op je gezicht van halte naar halte.

Beide merken zijn niet meer weg te denken uit de hoofdstad – en dus ook niet tijdens dit bijzondere evenement. De Uber Arrow is niet alleen een feest op wielen, maar ook één van de manieren om je op 21 juni over de autovrije A10 te verplaatsen. Stap in, geniet van de sfeer en laat je verrassen door het uitzicht onderweg.

Opstappen doe je hier

Vooraf aanmelden? Dat is niet nodig. Je kunt gewoon opstappen bij afslag Bos en Lommer (S104). Daar bevindt zich de Uber-Arrow-standplaats, waar vervoer voor je klaarstaat! Ook leuk: bij elke halte is er gelegenheid voor een fotomoment en daarnaast is er alle ruimte om te genieten van een lekker drankje en groovy muziek. Geheel verzorgd door de fiets-DJ/bartender die tijdens de rit voor de beste hits zorgt.

Rijd mee, voel de vibes en kijk je ogen uit langs de route | Beeld: Urban Arrow en Uber

Dus, op zaterdag 21 juni rijd je tussen 11.00 en 18.00 uur zo de gezelligheid in met de Uber Arrow. Je hoeft je alleen maar te melden bij afslag Bos en Lommer waar de bakfiets taxi al op je staat te wachten. Instappen maar en let the party begin!

Out & About
  • Urban Arrow en Uber
  • Urban Arrow en Uber