Je leest het ’t eerst op Grazia.nl

Chayenne over bijzondere band met Lizbeth: ‘Op zakelijk vlak hebben we elkaar helemaal gevonden’

In The Real Housewives van het Zuiden draait het heus niet alleen maar om drama. De dames hebben onderling ook mooie vriendschappen opgebouwd. Zo kan Chayenne het op zakelijk vlak heel goed vinden met Lizebeth, vertelt ze in gesprek met Grazia.

Persfoto's van Chayenne en Lizbeth uit The Real Housewives van het Zuiden

Way back met Ramona

Samen met zeven andere ondernemende vrouwen is Chayenne begonnen aan The Real Housewives van het Zuiden. De meeste dames kende ze nog niet, maar met Ramona gaat ze way back. "Ramona kende ik al heel goed", vertelt ze. "Een jaar of vijftien, twintig geleden heb ik voor haar een modeshow gelopen. Zij kent ook weer mensen van mijn familie, dus ik heb haar toen al wel vaker gezien."

Ook op zakelijk vlak heeft Chayenne, als hoofd van een groot bouwbedrijf, Ramona al eerder kunnen helpen. "We hebben voor haar de bruidsmodezaak in Deurne helemaal mogen bouwen, dus toen heb ik haar ook regelmatig gesproken." Bovendien zit Chayenne dankzij Ramona in de serie. "Zij heeft mij voorgesteld."

Zakelijk sparren

Chayenne en Lizbeth kenden elkaar nog niet voor de serie, maar hebben elkaar helemaal gevonden. "Ik sprak haar regelmatig. We zitten heel erg op een lijn", aldus de onderneemster. "Ik hoopte in het programma iemand tegen te komen met wie ik ook zakelijk kan sparren. Want ik ben gewoon nog heel jong en toch een vrouw, de meeste mensen die ik tegenkom zijn man of ouder", legt ze uit. Chayenne wilde heel graag een andere vrouw leren kennen met wie ze zakelijk goed kon sparren. "Dat heb ik wel echt in Lizabeth gevonden. Daar spreken we elkaar wel vaak over", zegt ze blij.

Band met Marjan

Met Brigitte heeft Chayenne helemaal geen contact, maar met alle andere Housewives zit het goed. Zélfs met Marjan. "Dat had ik niet zozeer verwacht", lacht ze. "Maar Marjan en ik hebben elkaar wel wel gevonden. Ik waardeer haar directheid en zij die van mij ook. We kunnen elkaar goed zeggen wat we vinden en elkaar adviezen geven, dus dat is wel heel leuk!"

Over Chayenne

Chayenne staat aan het hoofd van een groot bouwbedrijf. Met vijf vestigingen en 150 man in dienst moet ze zich staande houden in een mannenwereld. Maar op haar Louboutins laat ze zien wie de baas is. Chayenne houdt van mode, luxe en voetbal. Ze mist geen enkele wedstrijd van PSV en geniet van businessclass reizen en sterrenrestaurants. Ondertussen werkt ze aan een grote overname in de VS om het cleanroom imperium van de SRBA Group uit te breiden

Showbizz
  • Mark Engelen/Rob Jacobs