/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2F2025%2F04%2FBf5tzLPUV4IyY81745576528.jpg)
Share a Coke diner
De iconische Share a Coke-campagne van Coca-Cola is terug! Net als tien jaar geleden kun je weer flesjes en blikjes Coca-Cola scoren met je eigen naam erop. Sanne en Rosanne waren uitgenodigd voor een diner (waarbij werd gekookt met Coca-Cola!) om dit te vieren. De avond werd afgesloten met een surprise optreden van Jonna Fraser, hoe leuk!




Hysterie in Rome
Freelancer Jill ging naar Rome en belandde in de Paus hysterie. Maar gelukkig kon ze toch nog het Vaticaan bezoeken.


Summer vibes
Ateljé heeft deze week een gloednieuwe collectie gelanceerd. De vrolijke kleurtjes van de hoesjes en bijpassende koordjes zorgen voor instant summer vibes. Sanne en Christel zijn helemaal klaar voor de zonnige dagen met hun nieuwe hoesjes. Pretty pink en – helemaal on trend – butter yellow.

Naar FC Groningen
Christel ging met haar vriend naar FC Groningen-Heracles Almelo in de Euroborg. "Dat Groningen keihard won, was natuurlijk extra mooi."

Koningsdag
Dit weekend vierden we – net als de rest van Nederland – Koningsdag! Robin deed dat met haar vrienden op een festival in Groningen. Zo gezellig!

Benieuwd wat de redactie komende week weer gaat beleven? Check dan ook volgende week weer onze diary, want we houden je elke week up to date van onze belevenissen. Stay tuned!