/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2F2025%2F03%2F0xP7Fz8rM6CoUg1743174724.jpg)
Interviews voor het nieuwe seizoen van The Handmaid's Tale
Jill deed deze week via Zoom interviews met hoofdrolspelers Elisabeth Moss en Yvonne Strahovski voor het nieuwe seizoen van The Handmaid's Tale. Zo leuk!

Flairosun van hannah
Deze week werden we weer verblijd met prachtige pakketjes op de redactie. Hoe leuk is de Flairosun van hannah in een zonnebrilhouder? Ideaal voor de zonnige lentedagen.

Campina
Ook kreeg de redactie dit heerlijke pakket van Campina met daarin allerlei soorten yoghurt, vers fruit en honing. Smullen maar!

So Drops Event
Babette spotte bij het So Drops event The Muse Edition van SoPR de mooiste nieuwe lanceringen en mocht zelf nog even met een schilderspalet aan de slag om een eigen kunstwerk te maken.


Sunday brunch
Sanne ging samen met haar beste vriendin brunchen bij Van der Valk. "We begonnen de middag met een heerlijk glaasje bubbels. Er was eten en drinken in overvloed, dus het was echt een feestje! Enne, het toetjesbuffet was natuurlijk favoriet."


Diner bij Gusto
Chanel nam haar vriendin gezellig mee uiteten in Groningen. "Enne, dan ga je natuurlijk naar Gusto, alleen al voor de overheerlijke zoete aardappelfriet met lot's of truffelmayonaise. Ik hou ervan!"

Benieuwd wat de redactie deze week weer gaat beleven? Check dan ook volgende week weer onze diary, want we houden je elke week up to date van onze belevenissen. Stay tuned!