/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2F2025%2F03%2F9BO9nA3vxV6Aq21741013937.jpg)
Babygirl
Of het nu over zijn dansje op George Michaels Father Figure gaat of de dominante manier waarop hij Nicole Kidman een glas melk liet drinken, dankzij Babygirl heeft Harris Dickinson zijn grote doorbraakrol én bedanken vrouwen over de hele wereld onze Halina Reijn dat ze deze knappe, mysterieuze Brit koos voor haar erotische thriller. Hoewel hij nu pas op ieders netvlies staat, is heart-throb Harrison echt niet helemaal nieuw in Hollywood. Zo kon je hem al zien in films als Where the Crawdads Sing, Triangle of Sadness, Scrapper, Beach Rats en The King’s Man.
Duisternis
Zijn acteerambities begonnen al jong: Harrison koos als tiener voor een film- en theateropleiding in Londen. Even dreigde hij op een ander spoor te raken en bij de mariniers te gaan, maar zijn oude theatercoach wist hem over te halen om zijn acteertalent niet te negeren. Gelukkig maar, anders hadden we hem nooit in Babygirl kunnen bewonderen, de film waarin hij stagiair Samuel speelt die Nicole Kidmans personage Romy helpt in haar erotische ontdekkingsreis. En hierbij schuwt hij seksuele machtspelletjes niet, tot haar grote genot. “Samuel is een jongen die niet goed weet hoe hij met zijn eigen duisternis moet omgaan. Niemand leert ons dat en dus komt het vaak op zorgwekkende manieren naar buiten. Er is veel verwarring onder jonge mannen en ik vind het belangrijk om hierover het gesprek positief vooruit te helpen”, sprak hij in de Amerikaanse Vogue.
Veilige omgeving
Over de expliciete sexscènes met zijn dertig jaar oudere tegenspeelster zei hij: “We hadden een heel veilige en positieve omgeving dankzij onze regisseur Halina en intimiteitscoördinator Lizzy Talbot. Zij maakten het veel makkelijker om tot die kwetsbaarheid te komen. Ik ben zelf gelukkig in een heel veilige omgeving opgegroeid, waardoor ik kwetsbaar zijn nooit moeilijk heb gevonden. Mijn moeder is ook heel ruimdenkend, ze zei dat ze de film fantastisch vond.” Over zijn sexy dansscène bekende hij: “Ik voelde me vooral beschaamd naar de crew toe. Mensen met wie ik elke dag doodnormale gesprekken had en bij wie ik ineens mijn shirt uit moest doen om rond te dansen.” Sinds de release van de film wil iedereen weten: is Harris Dickinson single. Het antwoord is ‘nee’. De acteur heeft al een aantal jaar een relatie met de Britse singer-songwriter Rose Gray, die in januari haar debuutalbum Louder, Please uitbracht – en ze wonen zelfs samen in Oost-Londen. Hoewel hij niet heel openhartig is over zijn liefdesleven, zie je op haar Instagram wel af en toe foto’s van haar lover voorbijkomen.
- NL Beeld