/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2F2025%2F02%2FlPcoqgPN8ktDBh1740739677.jpg)
Overval
Amanda zit samen met Bridget Maasland, Numidia, Famke Louise en presentator Robbert in de auto onderweg naar een uitje. Het viel de presentator op dat Amanda al een tijdje uit de media is verdwenen. Dat is volgens het model omdat er vier jaar geleden bij haar is ingebroken.
"Het was echt verschrikkelijk. Ik was met mijn dochter thuis. (…) Het was 's morgens vroeg en ik was net wakker. (…) Toen kwam er een pakketbezorger aan de deur." Ze vroeg hem, vanaf haar keukenraam, het pakketje voor de deur te laten staan. "Uit veiligheidsmaatregelen deed ik eigenlijk nooit zomaar de deur open", legt ze uit. Na twintig minuten liep ze naar buiten voor het pakket. "Ze [de twee inbrekers, red.] hadden me opgewacht en trapten mij op mijn buik. En toen sloegen ze een pistool op mijn hoofd."
Dochter beschermen
Amanda wilde koste wat kost haar dochtertje Vegas beschermen. "Ik dacht: als jij naar boven gaat naar mijn kind, dan maakt het mij niet uit als het mijn leven kost. Maar niemand komt aan mijn kind." De inbrekers lieten Amanda weten haar dochter niks aan te doen. Het lukte haar zelfs om naar boven te gaan. "Toen keek ik naar het bed en zag ik Vegas niet in het bed liggen. Ze had zich in de kast verstopt. Het was verschrikkelijk."
Het model besloot na deze tragische gebeurtenis uit de media te verdwijnen. "Misschien was het ook heel impulsief, maar ik dacht: ik wil even helemaal niks meer doen. Ik wil gewoon even helemaal onzichtbaar zijn." Ze wordt nu 24 uur per dag beveiligd.
Ware liefde
Momenteel is Amanda samen met Ed Hollander. Het stel probeert 'alleen maar leuke dingen te doen', liet ze eerder aan Shownieuws weten. "Ik heb zeker de ware liefde gevonden. Ik ben heel gelukkig met Ed. Hij is een fantastische man."
Amanda kreeg dochter Vegas samen met Nick van de Wall, beter bekend als dj Afrojack. In Open Casa stelt zij dat hij sinds de zevende verjaardag van hun dochter geen contact meer met haar heeft gehad. In maart viert Vegas haar dertiende verjaardag. Hoewel er nu geen contact is en Amanda en Afrojack moeilijk uit elkaar gingen, staat Amanda wel open voor contact. "Ik zou toch weer ja zeggen. Omdat ik nog steeds denk dat dat het beste is, als je allebei je ouders in je leven hebt", aldus Amanda.
Open Casa
Open Casa is vanaf vandaag te zien bij Prime Video. Robbert gaat in dit seizoen in gesprek met Eloise van Oranje, Bram Krikke, Amanda Balk, Bridget Maasland, Famke Louise, Dilan Yeşilgöz, Paul de Leeuw, Harrie Lavreysen, Bente Fokkens, Iliass Ojja, Pauline Wingelaar, Tobias Camman en Numidia.
- RTL Boulevard, Open Casa
- NL Beeld