Je leest het ’t eerst op Grazia.nl

Angela onthult of ze spijt heeft van deelname aan The Real Housewives of Amsterdam

Vol goede moed begon Angela van den Brink dit seizoen aan haar avontuur bij The Real Housewives of Amsterdam. We kunnen wel stellen dat het niet altijd even makkelijk was voor de epoxy-kunstenares. In gesprek met Grazia vertelt Angela of ze spijt heeft van haar deelname. 

Angela deelt of ze spijt heeft van deelname aan The Real Housewives of Amsterdam

Tranen op de eerste avond

Samen met Deborah maakte Angela dit seizoen haar entree in The Real Housewives of Amsterdam. Hun vuurdoop vond plaats tijdens de Surinaamse avond, een gezamenlijk diner met alle andere housewives. Angela zag deze avond haar voormalig bestie Kimmylien na lange tijd weer. De ruzie tussen de twee kwam ter sprake, net als een heftige gebeurtenis binnen Angela's gezin. De avond eindigde dan ook met tranen voor de blondine.

Andere kant in reünie

Er is dus genoeg om op terug te blikken, en dat gaan de Housewives doen tijdens een speciale reünie-aflevering. Grazia sprak Angela op de première van Bridget Jones: Mad About the Boy en vroeg haar natuurlijk ook even naar de komende reünie. "Het hele seizoen is natuurlijk al drama, dat is gewoon algemeen bekend, maar het wordt nog veel erger", verklapt ze. "Ik maak het natuurlijk zelf mee, maar het is echt heel heftig."

"Maar, ik kan wel zeggen: ik ging er met een open blik in en ik denk wel dat ik mezelf van een andere kant heb laten zien", vervolgt ze. Angela kreeg dit seizoen de nodige kritiek. Zo zou ze niet genoeg van zich afbijten, maar dát heeft ze dit keer wel gedaan. "Ik ben wel nu een klein beetje ertegenin gegaan – op mijn manier, want ik zal nooit communiceren op hun manier", stelt ze. "Dat past niet bij mij, dat is niet wie ik ben."

Geen spijt

Hoewel het niet altijd makkelijk was, kijkt Angela positief terug op het seizoen en heeft ze zeker geen spijt. "Heel veel mensen vragen mij: heb je spijt dat je mee hebt gedaan? Ik heb nooit spijt van iets", zegt ze stellig. "Want alles is een ervaring en overal leer je van – ook van de Housewives. Het is echt een ervaring en het heeft me ook wel weer sterker gemaakt."

De reünie-aflevering van The Real Housewives of Amsterdam is donderdag 13 februari te zien bij Videoland.

Showbizz
  • NL Beeld