Je leest het ’t eerst op Grazia.nl

Babynieuws! Sophie Milzink in verwachting van eerste kindje

Heugelijk nieuws voor Sophie Milzink en haar partner Brian Spierings, de twee verwachten namelijk hun eerste kindje samen! Op Instagram maakt Sophie het babynieuws zelfs bekend met een lieve foto. 

Sophie Milzink in verwachting van eerste kindje

Zwanger

Sophie Milzink is zwanger van haar eerste kindje, zo maakt ze vandaag vol trots bekend op Instagram. Het jaar begint met prachtig nieuws voor de presentatrice en haar partner Brian, want binnenkort wordt hun gezinnetje uitgebreid met een kleintje. "Mom & Dad", luidt de caption bij een serie kiekjes.

Op de eerste foto zien we Sophie en Brian op het strand zitten en houdt Sophie een reeks echofoto's vast. Op het tweede beeld houden de parents to be samen een echo vast. Te lief!

Felicitaties

Uiteraard kunnen Sophie en Brian rekenen op een heleboel felicitaties. "Waaaah gefeliciteerd!!❤️❤️❤️", schrijft Monica Geuze. "NEEEE wat geweldig omg!!! 😭😭🫶🏻", reageert Duncan Tromp. En Robbert Rodenburg reageert met: "Omg! Gefeliciteerd! ❤️❤️❤️". Verder zijn er reacties van onder meer Thomas van der Vlugt, Koen Pieter van Dijk, Nienke Plas en Suzan en Freek. Ook namens Grazia van harte gefeliciteerd en een fijne zwangerschap gewenst!

Vrouwmibaby's

Sophie Milzink begon haar carrière way back op YouTube en was één van de eerste influencers van ons land. Vandaag de dag maakt ze nog steeds video's op het platform, maar doet ze nog veel meer. Zo heeft ze haar eigen podcast, genaamd Tante Soof, en maakt ze samen met Iris Enthoven en Nina Warink de populaire podcast Vrouwmibo. Enne, bij Vrouwmibo is een heuse babyboom gaande. Iris was de eerste van het drietal die haar zwangerschap aankondigde, dat was eind augustus vorig jaar. Vorige week is zij bevallen van haar zoontje Maup. Begin november kondigde Nina aan dat ze in verwachting is en nu is de derde Vrouwmibaby dus onderweg!

Showbizz
  • Instagram @sophiemilzink
  • NL Beeld