Je leest het ’t eerst op Grazia.nl

Housewive Angela over haar cosmetische APK'tje: 'Ik ben een open boek'

Angela van den Brink steelt de show in het gloednieuwe seizoen van The Real Housewives of Amsterdam, en daarin laat ze weten niet vies te zijn van een spuitje. In de nieuwste Beau Monde vertelt ze er meer over. 

Angela

Van botox tot Hollywood facials

Verfrissend aan Angela is haar openheid over haar cosmetische afspraken. “Ik hou van mijn APK’tje. Dat betekent: botox, fillers, Hollywood facials, nephaar, nepnagels, tanden bleken. Ik kan er wel over liegen, maar je ziet toch dat ik geen frons heb? Ik ben een open boek. En waarom niet? De helft van de vrouwen gebruikt botox.”

Angela vertelt aan Beau Monde dat ze er we; zo natuurlijk mogelijk uit wil zien. “Ik wil wel mimiek in mijn gezicht houden. Mijn lippen vul ik ook niet meer bij, daar ben ik mee gestopt. Je moet waken dat je niet tegen het ordinaire aan komt te zitten.”

Housewives

De blondine is sinds vorige week voor het eerst te zien in het nieuwe seizoen van The Real Housewives of Amsterdam. Dit programma kwam volgens de realityster precies op het juiste moment op haar pad. "Ik had lange tijd een eigen babyboetiek. Maar dat werd me, in combinatie met al die kinderen en een man die hard en veel werkt, te veel. Er kwam zoveel bij kijken", concludeert ze.

"Administratie, inkoop, personeel. Toen ik kotsend bij het zwembad zat, heb ik besloten de boetiek te verkopen. Daarna wilde ik meer doen met mijn creativiteit. Dat werden wandobjecten, gemaakt met acrylverf en epoxy. Heel leuk, maar wel erg solistisch."

Spiritualiteit

Té solistisch voor uitbundige Angela die graag onder de mensen is. “Ik ben benieuwd wat 2025 brengt. Wellicht een andere carrière? Ik ben erg spiritueel, misschien ga ik daar iets mee doen. Ik houd me bezig met pendelen en tarotkaarten leggen. Ik ben heel intuïtief en word begeleid door een beschermengel. Daardoor voel ik meteen wie er slechte intenties heeft", legt ze uit.

Dat maakte het volgens Angela ook zo moeilijk tijdens de opnames van The Housewives. "Als ik de anderen zag, voelde ik meteen of er narigheid zou komen. Een heel negatieve vibe. Al had het ook een voordeel: ik wist dat het eraan zat te komen, dus ik kon me geestelijk voorbereiden", aldus Angela. Lees het gehele artikel met Angela in de nieuwste Beau Monde.

Showbizz
  • Beau Monde
  • Feriettunc