Showbizz

Flemming deelt groot nieuws: 'Ik kan het nauwelijks geloven'

Flemming timmert keihard aan de weg. De zanger scoort hit na hit en staat op de grootste podia. Toch kan hij binnenkort opnieuw iets heel groots van zijn muzikale bucketlist afstrepen. Flemming geeft volgend jaar namelijk een concert in Ahoy Rotterdam, zo kondigt hij vandaag aan op Instagram. 

Sanne Vast
2 minuten
Flemming

Flemming in Ahoy

De carrière van Flemming zit in een sneltrein. De zanger is al jaren bezig, maar sinds de megahit Amsterdam twee jaar geleden uitkwam is het succes niet meer te stoppen. Inmiddels is hij niet meer weg te denken uit de hitlijsten en heeft hij al op de grootste podia van Nederland gestaan. Tijd voor de next big step! En dat is een eigen concert in Ahoy Rotterdam. Volgend jaar op 11 oktober gaat het gebeuren, zo kondigt Flemming vol trots aan op Instagram.

"ROTTERDAM AHOY!!!! 😱🔥 Wauw dit zijn de shows waar je als klein jongetje van droomt. Ik kan nauwelijks geloven dat ik op 11 oktober 2025 in deze iconische zaal in Rotterdam mag staan!!!!", schrijft Flemming. "Dit gaat echt de allervetste show van mijn leven worden, dat beloof ik jullie!!!! Ik hoop dat ik jullie allemaal daar zie."

Uitpakken

"We gaan echt uitpakken en een vet podium opzetten", vertelt Flemming aan het ANP over zijn concert in Ahoy. "Misschien nodigen we ook wel gastartiesten uit." Maar de zanger wil natuurlijk het meeste zelf doen. En wat hij dan precies gaat doen? "Ik ga bijna alles van het nieuwe album doen en het is echt een album van Flemming. Maar we moeten eerst kaartjes verkopen voordat we gaan plannen. Het zijn zoveel mensen, maar het is wel te gek als het lukt."

Wil je erbij zijn volgend jaar? De reguliere kaartverkoop start 1 november om 10:00 uur.

Nieuw album

Naast de voorbereidingen voor zijn grootste show ooit, komt er binnenkort ook een gloednieuw album aan. Twee Stappen Voor gaat het heten. Aan het ANP vertelt de zanger dat het 'iets volwassener' is. "Op het album staan liedjes die ik bewust niet op mijn eerste album heb gezet, maar wel op deze", aldus Flemming. "Het eerste album was meer een kennismaking en was iets luchtiger. De nummers Hee Vriend of Voor Altijd waren te diep voor de vibe van het eerste album", legt hij uit. "Maar Twee Stappen Voor bevat ook de klassieke catchy Flemming-nummers."

Instagram @flemming, ANP, RTL Boulevard NL Beeld