/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fcontent-cdn.grazia.nl%2F2024%2F03%2Fsusanna-klibansky.jpg)
Susanna Klibansky deelde onlangs het nieuws dat zij gaat stoppen met The Real Housewives of Amsterdam. Mega jammer natuurlijk, maar gelukkig liggen er voor de inmiddels ex-housewife al weer nieuwe uitdagingen voor de boeg. Op Instagram laat de blondine weten dat zij binnenkort op het podium van de Ziggo Dome zal staan!
Ziggo Dome
In Stars on Stage heeft Susanna voor eens en voor altijd bewezen dat zij geboren is om op het podium te staan. Enne, dat talent mag zij nu gaan showen aan een volle Ziggo Dome! Op Instagram deelt Susanna het leuke nieuws dat zij mee gaat doen aan het live-spektakel The Best of Musicals. "Pinch me!!!", schrijft ze. "Ik mag op 29 juni optreden in het Ziggo Dome 🤯🙏🏻🤩 Hoe gaaf is dit!!!"
Dit bericht op Instagram bekijken
In de reacties onder haar bericht regent het felicitaties en complimentjes. "Wat fantastisch! You goooo girl 🤩🤩🤩", schrijft Gooische Moeder Bo Wilkes, en Chantal Janzen reageert: "You go Susannaaaa🔥❤". Sylvia Geersen, die samen met Susanna meedeed aan Stars on Stage, laat weten: "En terecht! You are a star 🌟". Ook Susanna's hubby Louis reageert trots op de aankondiging: "Proud of you ❤️❤️ you earned it 😘".
Muzikaal feest
The Best of Musicals is een muzikaal spektakel, waarbij de grootste hits uit musicals zoals Les Misérables, Wicked, Frozen en Jesus Christ Superstar gezongen zullen worden. "The Best of Musicals, met een groot live-orkest en spectaculair videodecor, neemt de bezoeker mee op een reis door de meest geliefde en iconische musicalnummers", valt te lezen in Susanna's Instagram-bericht.
Naast Susanna zijn Willemijn Verkaik, René van Kooten, Gaia Aikman en Stars on Stage-finalist Michel Mulder de eerste sterren die aangekondigd zijn in de line-up van de show. Hoe leuk!
Stars on Stage
Dat de ex-housewife een nieuw muzikaal avontuur aangaat, komt niet helemaal als een verrassing. Eerder kondigde Susanna al aan dat ze met een nieuw geheim project bezig was, en bovendien liet ze na haar vertrek uit RHOAMS weten verder te willen groeien in de muziek. “Mede door het succes van het programma was ik ook te zien in Stars on Stage, waar ik heel dankbaar voor ben. Dit was een prachtige ervaring die me enorm heeft geïnspireerd en ik wil mezelf verder ontwikkelen in muziek en optreden”, schreef ze destijds op Instagram.
Bron: Instagram @susannaklibansky, Grazia archief | Beeld: NL Beeld