/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fcontent-cdn.grazia.nl%2F2023%2F08%2FStefania-Liberakakis.jpg)
Stefania Liberakakis is nog maar twintig jaar, maar heeft nu al een indrukwekkend cv opgebouwd. De Grieks-Nederlandse zangeres – beter bekend als Stefania – deed in 2021 mee aan het Eurovisie Songfestival voor Griekenland en scoorde een hit met haar nummer Last Dance. Binnenkort is ze te zien in De Grote Sinterklaasfilm en de Strijd om Pakjesavond en speelt ze juicekoningin Sofie Zwetser. Aan Grazia vertelt Stefania meer over de film en vertelt ze hoe ze over juice channels denkt.
De Grote Sinterklaasfilm
Vanaf 4 oktober draait De Grote Sinterklaasfilm en de Strijd om Pakjesavond op het witte doek, maar waar gaat de film dit jaar over? “Sinterklaas wil zijn verjaardag royaal vieren”, deelt Stefania enthousiast. “Hij komt dit jaar namelijk voor de honderdste keer naar Nederland en dat is reden voor een groot feest. Zo wil hij dat ieder kind in Nederland dit jaar een extra cadeautje krijgt. Tegelijkertijd willen de Pieten Sinterklaas verrassen met een groot feest met als hoogtepunt een speciaal optreden van één van Nederlands bekendste artiesten. Robbie Reuzel (Martin van Waardenberg), die ook op 5 december jarig is, hoort van de grote plannen van de Sint en wordt woedend. Het is tenslotte niet de eerste keer dat zijn verjaardag wordt verknald door pakjesavond. Hij verzint een list om Sinterklaas uit te schakelen en maakt hiervoor onder andere misbruik van diens geestige buurvrouw (Janny van der Heijden). Zal het Robbie Reuzel lukken pakjesavond te dwarsbomen of ruiken de Pieten onraad en kunnen ze het Sinterklaasfeest redden?
In de film speelt Stefania Sofie Zwetser, die haar eigen juicechannel heeft. Haar personage gaat dan ook tot het uiterste om het nieuws te brengen. “Ik speel een echte gossip girl. Sofie is heel nieuwsgierig naar van alles en nog wat. Ze is best wel een roddeltante en gaat tot het uiterste.”
Leuke rol
Dat Stefania voor de rol juice mocht verspreiden, is iets wat ze erg leuk vond. “Ik vond het stiekem best leuk om mensen een beetje gek te maken en te irriteren, haha. Het was leuk om echt iemand anders te zijn. Er zijn veel rollen waarin ik mezelf of een afgeleide van mezelf heb gespeeld, maar hierin kon ik me echt inleven in een totaal ander persoon. Ook vond ik het leuk om een keertje aan de kant van de pers te staan, in plaats van aan de kant waar ik normaal sta!”
Juicekanalen
Anno 2023 zijn er ontzettend veel juicechannels. Iets wat Stefania wel begrijpt. “Ik snap ook wel waarom Yvonne (Life of Yvonne, red.) dit doet, want het is best spannend om roddels te verzamelen”, lacht Stefania. "Ik heb wel respect voor Yvonne. Het lijkt me heel moeilijk om al die informatie te kunnen krijgen en om te checken of het waar is."
Hoewel de actrice niet van plan is om zelf juice te gaan verspreiden, kijkt ze weleens naar wat er gedeeld wordt op juicekanalen. "Zeker. Ik ben er zelf ook weleens op verschenen. Sindsdien houd ik het wel in de gaten, want ik ben wel nieuwsgierig naar wat er eventueel over mij gezegd wordt, haha. Er is weleens iets over mij gezegd wat niet helemaal klopte, maar dat vond ik verder niet zo'n ramp hoor. Ik probeer het te negeren en dan gaat het vanzelf wel weg. Morgen is er weer ander nieuws!"
De Grote Sinterklaasfilm en de Strijd om Pakjesavond draait vanaf 4 oktober in de bioscoop. In de film schitteren onder meer: Robert ten Brink, Christ Tates, Martien Meiland, Party Piet Pablo, Martin van Waardenberg, Janny van der Heijden, Eva Jinek, Hans Klok, Rene Froger, Maxim Froger, René le Blanc, Royce de Vries, Amanda Balvert en Fenna Ramos.
Beeld: NL Beeld / Heukers Media