/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fcontent-cdn.grazia.nl%2F2023%2F07%2FdJZcjVJb-Louisa-en-Michella.jpg)
Na hun deelname aan Echte Meisjes in de Jungle vroegen fans massaal om een eigen serie voor Louisa Janssen en Michella Kox. Enne, daar heeft Videoland naar geluisterd! De gloednieuwe serie heet Michella en Louisa Werken Mee, en is vanaf vandaag te zien is bij de streamingsdienst. In gesprek met Grazia vertellen de dames wat we kunnen verwachten.
Louisa en Michella Werken Mee
Na hun belevenissen in de jungle, zijn Michella en Louisa de afgelopen tijd een nieuw avontuur aangegaan. In Michella en Louisa Werken Mee gaan de realitysterren aan de slag in de meest uiteenlopende beroepen waarbij het vinden van geschikt personeel een grote uitdaging is. “Wij willen mensen met personeelstekorten te hulp schieten”, aldus Louisa. En daarom gaan de twee de handen uit de mouwen steken in verschillende beroepen. Te beginnen met: de boerderij!
Hard werken
Afgelopen vrijdag was het tijd voor de viewing party, waarbij Louisa en Michella alvast de allereerste aflevering lieten zien aan familie en vrienden. "Ik denk dat ik het wel spannend vond", zegt Michella na afloop tegen Grazia. "Ja, ik heb de hele dag buikpijn gehad, ik heb er wel stress van gehad", vult Louisa aan. "Ik dacht: wat zullen ze ervan vinden?" Michella stelt dat het toch iets heel anders is dan ze normaal doen. "We gaan werken, we werken normaal niet. Ja, ik vind dat wat wij doen niet werken is. Mensen werken écht hard en nu gingen wij ook hard werken", vertelt ze. "Ja, we hebben heel hard gewerkt", lacht Louisa.
Dit bericht op Instagram bekijken
Van boer tot boa
Vandaag is dus de allereerste aflevering te zien bij Videoland, waarin Louisa en Michella gaan werken op de boerderij Maarre, ze hebben nog veel meer voor ons in petto! "Oh zóveel, maar echt zoveel", zegt Michella over wat we nog kunnen verwachten. "Zes afleveringen verandering, niet elke week hetzelfde. Van boer tot en met een boa, tot ouderenzorg. Van alles wat, voor iedereen", verklapt ze.
Waarom je de serie écht moet gaan kijken? "Omdat de mensen denk ik wel wat humor kunnen gebruiken. Er is zoveel ellende, vind ik", aldus Louisa. "En er is al heel lang geen duo meer geweest", vult Michella aan.
Michella en Louisa Werken Mee is elke maandag te zien bij Videoland.
Beeld: Videoland