Trend du moment: kleurrijke festivalzonnebrillen

Zo kom je op de komende festivals hip voor de dag.

Lees ook

09We bevinden ons weer volop in het festivalseizoen en daar horen elk jaar nieuwe fashion trends bij. Ook dit jaar is er een item dat we veel op festivals zien: de rimless zonnebril, zonder groot montuur. Wij laten je voorbeelden zien!

Terug naar de zeroes

Bij festivals denken we aan leuke muziek, een lekker zonnetje, goed eten en natuurlijk fashionable outfits. Een van de dingen die we dit jaar veel zien op festivals, zijn zonnebrillen die amper aanwezig lijken te zijn. Het is een van de vele zeroes-trends die terugkomen, net als micro-miniskirts, crop tops en kleine tasjes.

Zachte kleuren

In de zeroes waren rimless zonnebrillen mateloos populair, het liefst met glazen in een zachte kleur. We zagen ze onder andere bij Jennifer Aniston en Anastacia. Tegenwoordig zien we diverse influencers ermee stralen op Instagram. Hier zie je een aantal voorbeelden:

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door BLANK sunglasses (@blank.sunglasses)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Anna Nooshin (@annanooshin)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Yara Michels (@yara_michels)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Marije Zuurveld (@marijezuurveld)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Iris Amber Nijboer (@irisamber)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Leonie Hanne (@leoniehanne)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Chriselle Lim 🌟 (@chrisellelim)

Shop de zonnebril trend!

Heb je zelf nog niet van die trendy sunnies gescoord? Geen paniek, ze zijn op diverse plekken verkrijgbaar in allerlei maten en kleuren. Wij gaan er in elk geval nog eentje halen, zodat we er helemaal klaar voor zijn om de komende festivals op het veld te shinen.

Bron: Trendalert | Beeld: BrunoPress, Instagram

Laatste nieuws

Zie ook