Je leest het ’t eerst op Grazia.nl

Déze artiesten treden op bij de eerste proefevenementen

Hier wil je bij zijn.

Maan

Ons laatste concert of festival? We kunnen het ons amper herinneren. Maarre, het lijkt erop dat je binnenkort ein-de-lijk weer dansjes kunt doen en keihard meeblèren met de muziek. In maart vinden namelijk een paar grote proefevenementen plaats. Enne, er staan enkele grote namen op het programma.

Proefevenementen

In maart organiseert Fieldlab Evenementen samen met MOJO en ID&T maar liefst vier (!) evenementen onder de noemer Back to Live. Met deze proefevenementen wordt onderzocht of we in coronatijd veilig kunnen genieten van zulke evenementen. Afgelopen maand vonden de eerste proefevenementen plaats (een congres, theatervoorstelling van Guido Weijers en een voetbalwedstrijd) en het resultaat daarvan is vooralsnog positief. Hoog tijd dus voor nóg meer plezier.

Dance-liefhebbers kunnen hun hart ophalen, want zij kunnen op 6 maart eindelijk weer naar de Ziggo Dome. Daar vindt namelijk een dance-event plaats, met niemand minder dan Sunnery James & Ryan Marciano, Sam Feldt, Lucas & Steve en Lady Bee. Dat wordt sowieso one big party. Op zondag 7 maart zet André Hazes dat feestje nog even voort, ook in de Ziggo Dome. Een uitverkochte zaal wordt het niet, want op beide avonden kunnen zo'n 1300 mensen – verdeeld in verschillende bubbels – aanwezig zijn.

Grote namen

Deden de eerste lenteachtige temperaturen van het jaar je ook al dromen van terrasjes en festivals? Ook die komen steeds dichterbij. Op 13 en 14 maart wordt er namelijk een heus festival georganiseerd op Evenemententerrein Walibi Holland in Biddinghuizen met niet één maar twee podia.

Op 13 maart is het weer genieten voor dance-liefhebbers, want dan kun je uit je dak gaan op de beats van Joris Voorn, Reinier Zonneveld Live, Colin Benders en Nicky Elisabeth. Het andere podium is voor artiesten Philou Louzolo, Fafi Abdel Nour, Suze Ijò en Lion Kojo.

Ook op 14 maart zijn een boel grote namen te vinden op het programma. Niemand minder dan Chef'Special, Maan, De Staat, Jett Rebel, Donnie, Froukje, Numidia, Vunzige Deuntjes en Michiel Peeters zijn dan op de podia te vinden. We can't wait!

Strikte voorwaarden

Een concert of festival in coronatijd? Dat moet natuurlijk aan strenge regels voldoen. Zo moet je je vooraf laten testen en naast een toegangskaartje ook een negatief testresultaat kunnen laten zien. Daarnaast kan er gevraagd worden om een sneltest of een temperatuurmeting. Ook krijg je een tag om al je bewegingen tijdens het evenement te registreren. Om te controleren of het evenement voor meer coronabestmettingen heeft gezorgd, moet je je ook na het evenement laten testen.

Wil jij nou een kaartje bemachtigen voor een van de proefevenementen? Dan moet je héél snel zijn. Al 180 duizend mensen hebben aangegeven interesse te hebben, maar er is slechts plek voor 5600. Daarom kun je maximaal twee tickets kopen. De kaartverkoop begint op 25 februari om 12.00 uur. Dat wordt klaarzitten met twee laptops, je tablet en je telefoon. Good luck!

Misschien ook voor jou:
Waarom je je festivalbandjes niet om moet houden
Lifestyle
  • RTL Nieuws
  • BrunoPress