/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fcore%2Fgrazia-fallback.jpg)
Het lookbook van het merk &Other Stories voor de aankomende herfst is er! Misschien wil je nog niet denken aan de koudere, herfstachtige dagen die ons te wachten staan, maar een kijkje in de nieuwe collectie is zeker de moeite waard.
Het concept is gecreëerd aan de hand van vier verschillende looks. De eerste look heeft veel strakke lijnen en vooral de kleuren donkergrijs, groen en blauw. De tassen die hierbij passen zijn versierd met imitatiebont, gouden studs en kwastjes.
De tweede look bestaat voornamelijk uit contrasten die zowel stoer als elegant zijn. Wollige, geweven materialen, imitatiebont, denim, gewaxt katoen, bewerkt en onbewerkt leer en suède zijn de keyelements. De inspiratie is gevonden in spirituele symbolen en hou je vast: de kerk! Toch is er niks kuis aan de metallic juwelen en leren accessoires van deze look.
De derde look bestaat uit een mix van een klassieke tomboy en vrouwelijkheid. De broeken zijn namelijk recht, wijdvallend en zien er mannelijk uit, terwijl de jurken en rokken ubervrouwelijk zijn. De tassen en sieraden hebben metalen, stoere details (check: musthaves!). Opvallend zijn de schoenen met blokhakken en wedges: deze zijn geïnspireerd op parketvloeren en houtsnijwerk!
De vierde look bestaat vooral uit de kleuren bordeauxrood, nachtblauw, azuurblauw, donkergroen, goud, poeder en camel. De stoffen zijn een opvallende mix van wol, fluweel en zijde. Chique boel dus! De kleding zelf heeft gedrapeerde en geplooide details, wat ervoor zorgt dat je niet kan wachten tot de items op de webshop zijn in te slaan.
Kan je niet wachten tot het zover is? &Other Stories heeft op dit moment sale. Klik hier om de korting te bekijken.
Bron beeld: &Other Stories