Kanye West is rijkelijk beloond voor zijn exclusieve concert in Kazachstan. Het liefje van Kim Kardashian trad afgelopen zaterdag op tijdens de bruiloft van de kleinzoon van president Nursultan Nazarbajev en ontving naar verluidt maar liefst 3 miljoen dollar (een kleine 2,5 miljoen euro) voor de schnabbel.
Volgens TMZ werd Kanye speciaal ingevlogen om het huwelijksfeestje in het Hotel Royal Tulip in Almaty extra spetterend te maken. De rapper bracht zijn grootste hits ten gehore voor het echtpaar en de aanwezige gasten.
In 2011 trok Sting zich overigens nog terug uit een lucratief privéconcert voor president Nazarbajev wegens de vermeende slechte levensomstandigheden van de werkers in de olie-industrie in het Centraal-Aziatische land.
Bron: BuzzE / Beeld: Getty / ANP