/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fcore%2Fgrazia-fallback.jpg)
Kim Kardashian is vastgelegd door een echte Warhol. Monica, de nicht van de wereldberoemde schilder Andy Warhol, heeft op verzoek van Kanye West een portret gemaakt van de realityster.
Een echte Warhol
''Ik ga verder waar Andy is gebleven. En Kim is de perfecte toevoeging aan de Warhol-nalatenschap'', zegt Monica tegen InTouch. ''Het is onmogelijk dat Andy haar niet zou hebben geschilderd. Kim is gewoonweg prachtig en meer dan fenomenaal. Het kan niet anders dan dat Andy geïnspireerd zou zijn om haar te schilderen, net als hij deed bij Marilyn Monroe en Elizabeth Taylor.''
30.000 dollar
Een portretje maken van Kim blijkt geen makkelijke taak. Monica werkt met meerdere lagen. Zo tekent ze een laag met de hand en in Photoshop, die ze vervolgens verft. Logisch dus dat Kanye 30.000 dollar (22.000 euro) voor het schilderij moest neertellen.
Nu Rihanna en Lady Gaga nog
Monica maakte eerder al een portret van Lenny Kravitz, Mick Jagger en Flo Rida. En de nicht van Andy is nog lang niet klaar. ''Ik wil Rihanna, Snoop Dogg, Wiz Khalifa, Britney Spears, Christina Aguilera, Lady Gaga en Katy Perry ook 'Warholificeren', zodra ik klaar ben met Kim!''
Bekijk hier de eerste beelden van het Warhol schilderij van Kim.
Bron: BuzzE Beeld: Getty