/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fcore%2Fgrazia-fallback.jpg)
In Duitsland was vorige week de kerstspecial van het dansprogramma Let's Dance op televisie. Twee populaire dansers ontbraken echter: Christian Polanc en Melissa Ortiz-Gomez. Volgens het Duitse OK! is Sylvie Meis verantwoordelijk voor de afwezigheid van het stel.
Sylvie zou ervoor gezorgd hebben dat producenten Christian en Melissa geweerd hebben van Let's Christmas. Het was namelijk Ortiz-Gomez, de ex van Polanc, die in september onthulde dat Meis en Christian een affaire zouden hebben gehad. Polanc zou de geheime relatie aan zijn ex-vriendin hebben opgebiecht.
De escapade zou zich in 2010 twee maanden lang hebben afgespeeld. Sylvie deed toen mee aan Let's Dance. Christian was haar danspartner, met wie ze de finale bereikte. Ten tijde van de affaire was Sylvie bijna vijf jaar getrouwd met Rafael van der Vaart.
Meis ontkent tegenover het Duitse blad dat ze ook maar iets te maken heeft met de afwezigheid van Christian en Melissa. ''Ik weet niets over deze geruchten. Ze zijn in ieder geval niet waar'', aldus Sylvie.
Bron: BuzzE Beeld: Getty