/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fcore%2Fgrazia-fallback.jpg)
Bas Muijs lijkt erg blij te zijn met zijn terugkeer in Goede tijden slechte tijden. "Het leuke van mijn terugkomst is dat het niet alleen fijn is voor de camera's, maar ook erachter", vertelt de acteur aan De Telegraaf.
Een korte comeback?
Voor hoelang Stefano Sanders terugkeert in de populaire soap is niet bekend. Maar volgens de krant gaan er geruchten dat het weer om een beperkt aantal afleveringen gaat net als in 2009. Daarvoor speelde Bas van 1999 tot 2005 in de serie. "Het werk dat ik na GTST heb gedaan, had ik niet willen missen. Ik ben wel vaker gevraagd om terug te komen, maar dat paste moeilijk in mijn agenda."
Soapzoon Lucas
Er is inmiddels een hoop veranderd in de serie voor de 37-jarige Bas. "Mijn soapzoon Lucas is volwassen geworden en dus heb ik veel scènes met Ferry die ik in het echte leven alleen van feestjes kende."
In het interview vertelt Muijs ook dat hij zijn script niet bespreekt met zijn vriendin Sabine. "Zij volgde de serie altijd al, dus ook voordat ze mij kende", aldus Bas. "Ze wil niet weten wat er gaat gebeuren, want dan is het niet meer spannend om te kijken."
Bron: BuzzE Beeld: ANP