/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fcore%2Fgrazia-fallback.jpg)
Twaalf knappe halfnaakte mannen die succesvol in het leven staan. En dat allemaal in één kalender. NSMBL selecteerde de leukste mannen van 2014 mét Looks and Brains en liet hen fotograferen door Karen van Duijvenbode. Het resultaat? Om bij weg te zwijmelen!
Iedere maand een mooie man
Deze allereerste eerste editie smaakte meteen naar meer. NSMBL is van plan elk jaar een kalender vol mannelijk schoon uit te brengen. Dit keer met heren die er niet alleen goed uitzien, maar ook talentvol zijn, eigen bedrijven runnen en de mooiste dingen creëren. We zijn nu al benieuwd naar wat volgend jaar ons brengt.
Wees er snel bij
Kortom, een heerlijke kalender die de komende 12 maanden elke kamer in je huis kan sieren. Maar let op: de oplage is beperkt, dus weer er snel bij. KLIK HIER en schaf snel je eigen kalender aan.
Bekijk hieronder de behind-the-scenes video. Enjoy!