/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fcore%2Fgrazia-fallback.jpg)
Kanye West heeft een 18-jarige jongen aangevallen in de wachtkamer van een chiropractor, meldt TMZ. De jongen zou zijn liefde Kim Kardashian 'niggerlover' hebben genoemd.
Taalgebruik
Oorspronkelijk kwam de jongen op voor de sterrenkoppel. Kanye en Kim waren in het ziekenhuis in Beverley Hills, toen ze omringd werden door fotografen. Vervolgens begon de jongen tegen Kim te roepen. "Fuck die negers", zei hij over de paparazzi. Kim zou het niet leuk hebben gevonden dat hij het woord negers gebruikte. Toen begon de jongen tegen Kim te schreeuwen. "Fuck you bitch. Ik probeer je gewoon te helpen. Hou je mond niggerlover, stomme slet."
Vechtpartijtje
Daarna liep de jongen de wachtkamer binnen, waarna niet veel later Kanye ook volgde. Ooggetuigen van TMZ zagen Kanye de jongen slaan. "We hebben alles op tape", zou Kim een sneer na gegeven hebben.
Een massagetherapeut moest de twee uit elkaar houden en de politie werd erbij gehaald. De jongen zou gezegd hebben dat hij een aanklacht zou indienen.
Bron: BuzzE / Beeld: Getty