/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fcore%2Fgrazia-fallback.jpg)
Kim Kardashian was niet helemaal tevreden met haar uiterlijk en heeft daarom een bezoekje gebracht aan de plastisch chirurg. De verloofde van Kanye West wilde onder meer van haar rimpels op haar handen af, zo was te zien in de laatste aflevering van Keeping Up with the Kardashians.
''Ik ben geobsedeerd door mijn handen'', zegt Kim tegen de arts. ''Ze zien er zo rimpelig uit. Kun je iets doen om ze strak te trekken, zodat mijn handen er langer uitzien?'' Nu de realityster een peperdure, grote diamanten verlovingsring om haar vinger heeft hangen, is het terecht dat ze zich zorgen maakt om haar handen, grapt de chirurg nog.
Maar dat is niet het enige vreemde verzoek van Kim. De brunette laat tijdens haar bezoekje ook een litteken van haar grote teen weglaseren, net als de striae van haar borsten. ''De dingen die je allemaal overhebt voor schoonheid'', zegt Kardashian nog.
Bekijk hier meer!