Heb jij Karl Lagerfeld ooit een selfie zien maken? Nope, wij ook niet. Nu weten we waarom: Karl is geen fan van de selfie-hype. Sterker nog: hij heeft er een hekel aan!
"Het is een verschrikkelijk iets waardoor je misvormd wordt. De kin wordt te groot, het hoofd te klein. Nee, het is elektronische masturbatie", zei hij erover. Zo, dat is duidelijk!
Cara Delevingne
Waar Karl wel van houdt? Topmodel Cara Delevingne. In een interview met The Guardian zegt hij luid en duidelijk dat Cara zijn favoriete model is. "Ze is geen standaard schoonheid. Was het bacon die zei 'Er bestaat geen schoonheid zonder vreemde proporties'?"
Eerder liepen de fashion-besties tijdens de afsluiting van de Chanel show in Parijs hand in hand over de catwalk.
Bekijk de liefste foto's van Cara en Karl hieronder!
Beeld: Instagram, Getty