Blogs

De modeweek van Fashion Hoax

Elke week laat fashionblogger Lian van Fashion Hoax zien hoe haar afgelopen modeweek er uitzag. Lian houdt van mode en s...

Redactie Grazia
2 minuten
De modeweek van Fashion Hoax

Elke week laat fashionblogger Lian van Fashion Hoax zien hoe haar afgelopen modeweek er uitzag. Lian houdt van mode en schrijven. Houdt van inspireren en geïnspireerd worden. En er is volgens haar geen betere manier dan dit via een blog te doen. Ze is wellicht een kleine blondine, maar ze is erg ambitieus als het aankomt op mode, bloggen en haar werk. Lian communiceert als Fashion Hoax niet alleen de laatste trends maar vertelt met haar outfits wie ze is en waartoe ze in staat zou zijn.

De modeweek van Fashion Hoax

Veel shoppen betekent veel nieuwe outfits shooten! Van casual tot classy, hier zie je ze allemaal. Fijn weekend alvast!

Outfit: H&M broek – Zara top – Vagabond sandalen – Rayban zonnebril. Bekijk de volledige outfit hier.

Ik kan er niks aan doen, maar steeds als ik deze outfit bekijk zie denk ik "Dit had net zo goed mijn pyjama kunnen zijn..". En eerlijk als ik ben, deel ik dat gewoon met jullie! Toch vind ik het een heerlijke outfit! Lekker om even mee de stad in te lopen ;-)

Outfit: Acne jurk – Buffalo hakken – Michael Kors tas. Bekijk de volledige outfit hier

Aangezien ik thuis alleen een laffe Senseo heb, haal ik altijd coffees to go. En zo ook voordat ik ging meeten met Anouk, even langs de Coffee Break op de hoek. De dame die me hielp zei opeens 'Ben jij niet een blogger?!'. Ik voelde een mix van trots en verlegenheid opkomen. Een gekke combinatie. Maar ik vind het dan ook nog steeds gek dat ik zo nu en dan wordt herkend. Zo'n moment is voor mij een bevestiging dat ik echt met iets goeds en misschien wel iets groots (?) bezig ben! In ieder geval groter dan ik zelf doorheb ;-) Dus ja, sometimes life is what happens when you're getting a coffee to go!

Outfit: W Concept blouse – Front Row Shop shorts – H&M sandalen – Prada tas. Bekijk de volledige outfit hier

Deze outfit is van afgelopen woensdag, mijn favoriete dag. Dat is een beetje flauw want woensdag is mijn vaste vrije dag ;-) Maar toch heeft de woensdag wel een lichte voorkeur, want dat is echt mijn dag. Een dag voor mezelf. Op woensdag ga ik vaak shooten, lekker aan mijn blog werken, even de stad in, beetje "omkloten", om het maar even zo te noemen. Heerlijk! Vandaar ook deze casual look.

 

 

Het is hoog tijd dat jullie de jongedame achter de blog wat beter leren kennen. Wist je bijvoorbeeld dat ik tongpiercing heb gehad? Dat ik een album heb opgenomen? Dat ik nog steeds mijn rijbewijs niet heb? Lees alle 15 dingen die je nog niet wist over over yours truly op mijn blog.

Outfit: Costes blouse – DIY shorts – Zara hakken – Triwa horloge. Bekijk de volledige outfit hier

Ik hou echt niet van lange mouwen in de zomer, want ik heb het te snel heet. Maar deze witte blouse is perfect voor de zomer! Lekker losjes met opgestroopte mouwtjes en een shortje. Mocht je dit ook proberen wees voorbereid, je trekt redelijk wat aandacht omdat het van achter lijkt alsof je niks onder je oversized blouse draagt ;-) Oops!