Noteer het in je agenda! Alledrie de Olsen-zusjes zijn tot over hun oren verliefd. Het kon dan ook niet anders dat Mary-Kate, Ashley en Elizabeth Olsen allemaal eind 2014 naar het altaar lopen.
"Dit is een geweldig jaar voor de familie", vertelt een insider. "Nadat Mary-Kate iedereen mededeelde dat het 'officieel' was met Olivier (Sarkozy), verraste Elizabeth iedereen met haar verlovingsnieuws. Nu neemt ook Ashley deel aan het feest door haar eigen trouwplannen te bespreken!"
Drie keer feest
Ashley haalde de krantenkoppen begin augustus, toen ze samen met de 47-jarige Bennett Miller werd gespot. Maar later bleek dat het stel al sinds januari bij elkaar is. "Hun relatie gaat in de versnelling. Ze praten over trouwen. Ze wil de rest van haar leven bij hem blijven", zegt een bron. Toch was het haar tweelingzus Ashley die als eerste van de markt was. Haar hubby van twee jaar Olivier Sarkozy vroeg haar in februari met een enorme diamant ten huwelijk. Last but not least: de jongste van het stel, Lizzie. Twee weken na haar zus kwam het nieuws dat ook zij ten huwelijk was gevraagd, door Boyd Holbrook.
Drie keer feest dus voor de familie Olsen!
Beeld: Getty