/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fcore%2Fgrazia-fallback.jpg)
Het zit goed, dat voel ik gewoon.
Lieke van Lexmond is stapelverliefd op haar nieuwe vriend Jurriaan Oerlemans. Elk vrij moment probeert ze met hem door te brengen. Inmiddels heeft de presentatrice ook kennisgemaakt met haar schoonfamilie, waaronder Jurriaans broer Reinout.
Eng Ja, dat was best wel even eng. Als je kennis gaat maken, bekruipt je vaak het gevoel dat je een soort keuring moet doorstaan. Gelukkig stelde Jurriaan mij op mn gemak. Hoewel dat eigenlijk helemaal niet nodig was, zo bleek later. Het zijn hartstikke lieve mensen, vertelt ze aan Story.
Rustig aan Lieke: We zijn nu zon tien weken een stel, maar het voelt alsof we al veel langer bij elkaar zijn. Toch deden ze het in het begin rustig aan en probeerde Lieke te voorkomen dat haar hoofd op hol sloeg. Inmiddels genieten ze volop van elkaar en wordt het steeds serieuzer. Mijn gevoel vertelt me dat Jurriaan goed voor mij zal zijn, zegt ze.
Lees het hele verhaal over de prille liefde van Lieke en Jurrian deze week in Story.