/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fcore%2Fgrazia-fallback.jpg)
NEW YORK - Rihanna heeft haar excuses aangeboden aan haar onlangs overleden grootmoeder omdat ze bier dronk op de dag van haar begrafenis. De 24-jarige zangeres plaatste dinsdag een foto van zichzelf met een flesje bier op Twitter met de bijgaande tekst: Ik moest!!! Sorry oma.
De foto zou zijn genomen na de tweede begrafenis van Clara Dolly Braithwaite op Barbados. Rihanna draagt geen make-up en ziet er verdrietig en vermoeid uit. RiRi woonde de eerste uitvaart in New York bij, vloog naar Londen voor een optreden om vervolgens naar haar geboorteland terug te keren.
De zangeres was naar verluidt kapot van het nieuws over het overlijden van haar favoriete oma en dronk op het eiland haar verdriet weg.