/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fcore%2Fgrazia-fallback.jpg)
De Sint heeft het hier in huis zwaar te verduren nu iedereen ouder, groter en wijzer is en er niemand meer echt in hem gelooft is er soms iets nostalgisch dat ik mis.
Het gevoel van "alles is mogelijk als je maar lief en aardig bent" dat is een kinderlijke overtuiging die je als volwassene niet meer herkend.
Voor een kind is de Sint een tovenaar hij krijgt alles voor elkaar zijn Pieten en hij weten alles en zijn overal alles is top, niets is dal.
Als je van je geloof bent gevallen is de werkelijkheid soms ietwat hard het rood van de Sint vervaagt een beetje zwarte Piet is plots wat minder zwart
Geen gratis cadeaus, geen het Grote Boek Je moet gewoon alles zelf doen En als je zelf niets koopt of geen lieve ouders hebt dan komt er gewoon helemaal niets in je schoen.
Voor een kind is de Sint een tovenaar hij krijgt alles voor elkaar zijn Pieten en hij weten alles en zijn overal alles is top, niets is dal.
Soms mis ik dat, dat magische gevoel dat wonderen mogelijk zijn Dat er iemand is die weet wat je nodig hebt Het Sint-geloof was best wel fijn.
Maar soms komt het terug dat vrolijke, vrije, blije gevoel Als je meedeed aan het VOL lootjesfeestje weet je misschien wel wat ik bedoel.
Want door heel Nederland en daar buiten werden pakjes naar fijne vrouwen gestuurd Soms gaan ze pas vandaag op de bus waardoor het festijn nog wat langer duurt.
Het idee dat er zoveel mensen zijn die een ander blij wil maken met een een cadeau Dat brengt mijn Sintgevoel weer terug en daarom zeg ik nu; Chapeau!
Voor iedereen die nu of later iets liefs, attents of moois voor een ander doet Bedankt, je bent een kanjer. Ik ben blij dat ik je hier online heb ontmoet.
Met woorden, cadeaus of een klein gebaar iets voor een ander betekenen Dat brengt een warm Sintgevoel bij mij naar boven Mag ik volgend jaar weer op jullie rekenen?
Voor mij zijn jullie allemaal een tovenaar samen krijgen we alles voor elkaar Jij en ik weten met elkaar alles en zijn overal bijna alles is top, bijna niets is dal.
Bedankt! Voor de leuke pakjes, alle lieve reacties, het lezen van mijn blogs. Bedankt!
Ps: jouw foto bij dit blogje? Mail me!