/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fcore%2Fgrazia-fallback.jpg)
Tijdens de pauze van de jaarlijkse Superbowl op zondag 2 februari zal een reclamefilmpje te zien zijn van de ondergoedcollectie die David Beckham voor H&M maakte. Tijdens de pauze van de jaarlijkse Superbowl, het grootste sportevenement van de Verenigde Staten, op zondag 2 februari zal een reclamefilmpje te zien zijn van de ondergoedcollectie die David Beckham voor H&M maakte.
Amerikanen die in het bezit zijn van een televisie van Samsung kunnen via hun tv-toestel het ondergoed direct aanschaffen, zo meldt Women's Wear Daily. Hennes & Mauritz heeft 30 seconden zendtijd ingekocht.
Wij van Vrouwonline.nl zijn fan van Beckham en kijken uit naar het filmpje dat opgenomen is in Londen. Om alvast in de stemming te komen verzamelden wij tien mooie foto's van de voetballer.
Meer weten? Kijk dan op NU.nl.
Lees ook: David Beckham betrokken bij verkeersongeluk