Normaalgesproken gebruik je de app van de Pizza Hut om eten te bestellen, logisch. Maar deze vrouw uit Florida gebruikte hem héél ergens anders voor, namelijk om alarm te slaan. En het werkte.
Gijzeling
Cheryl Treadway was volgens het persbericht van Highlands County Sherrif's Office al de hele dag aan het ruziën met haar vriend Ethan Nickerson, die een 'groot mes' bij zich droeg. Toen Cheryl het huis wilde verlaten om de kinderen van school te halen, greep Ethan haar vast en pakte hij haar smartphone af. Daarna stapte hij bij zijn vriendin in de auto om de kinderen op te halen. Op de terugweg overtuigde Cheryl haar agressieve vriend dat ze haar telefoon nodig had om pizza te bestellen.
Opmerking
Ze bestelde een pizza bij de Pizza Hut via de app en plaatste bij opmerkingen een alarmerend bericht: "Help alsjeblieft. Bel 911 voor me." De politie kreeg even later het bericht en gingen direct naar de locatie. Cheryl en haar kinderen werden vrijgelaten en de kidnapper werd gearresteerd.
Blijkt zo'n simpele app dus voor veel meer doeleinden goed te zijn...
Bekijk de bon met Cheryl's opmerking erop hieronder.
Bron: Ars Technica