De Kardashians en Jenners: either you love em or you hate em. Maar zelfs als ze het bloed onder je nagels vandaan halen, wil je altijd weten wat ze weer hebben uitgevreten. Want ja, er is altijd wel wat aan de hand in Kardashian-land. Daarom de dagelijkse Kardashian Kompilatie!
1. Het ongemakkelijke telefoongesprek tussen Scott en Kourtney
Na de break-up is het lang stil geweest tussen Scott Disick en Kourtney Kardashian. Nu is daar verandering in gekomen. Scott zou de realityster hebben opgebeld, maar het gesprek tussen de twee zou niet soepeltjes verlopen zijn.
Een insider laat aan Hollywoodlife weten: "Het gesprek tussen Scott en Kourtney was erg kort. Hij vroeg haar niet hoe het met haar ging of überhaupt iets aan haar. Ze vroeg hem waar hij was en wanneer hij terug zou komen, aangezien ze tijd nodig hebben om te gaan zitten en dingen te bespreken, maar Scott had niet veel antwoorden. Hij wilde eigenlijk alleen maar met de kinderen praten."
2. Haar als Kylie? Dat kan!
Kylie Jenner deelde afgelopen woensdag een kiekje waarop ze te zien was met een nieuwe, opvallende haarkleur. Maar wat je waarschijnlijk niet wist, is dat je voor haar lichtblauwe lokken niet eens een bezoekje aan de kapper hoeft te brengen en er geen likje verf aan te pas hoeft te komen.
Via haar Instagram-pagina deelde de realityster het geheim achter haar nieuwe look, namelijk haarextensions. Ben jij net als Kylie klaar met je oude kapsel? Bestel de extensions dan hier!
3. Scott Disick wilde geen derde kind
Scott en Kourtney bevestigden zo'n zes maanden na de geboorte van hun derde kindje uit elkaar te gaan. Ondanks dat beide ouders erg blij waren met de komst van hun zoontje Reign Aston, zou de zwangerschap veel ruzie op hebben geleverd. Een insider laat aan RadarOnline weten dat Scott helemaal niet toe was aan een derde baby.
"Scott wilde eigenlijk niet een derde kind, maar Kourtney wilde dit wel heel graag. Kourtney heeft er veel over gesproken met haar vriendinnen. Ze wil graag veel kinderen. Scott voelde de drang om hun gezin verder uit te breiden niet. Maar Kourtney begreep dit niet". Vriendinnen van de realityster zouden haar hebben geadviseerd om haar eigen gevoel te volgen. "Ze overtuigden haar van een derde zwangerschap. Scott was boos dat Kourtney niet naar hem wilde luisteren, dat ze hem gewoon negeerde", voegt de insider daaraan toe.