/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fcore%2Fgrazia-fallback.jpg)
Gisteravond deed Bridget Maasland bij Linda's Zomerweek een boekje open over haar liefdesleven. En daar kwamen wat verrassende dingen uit.
One night stand
Bridget is al een langere tijd single, en eerder gaf ze altijd aan niet open te staan voor one night stands. Maar daar is nu verandering in gekomen, blijkt uit de uitzending van gisteren. Op de vraag of de presentatrice niets heeft met one night stands zegt ze het volgende: "Daar ben ik helemaal op terug gekomen. Ja hoor, het is echt prima."
De 40-jarige presentatrice onthult dat ze vaak genoeg uitgaat, en dan iemand mee naar huis neemt waarmee het klikt.
Rebound
Linda de Mol vertelt dat ze het ontzettend leuk had gevonden als Bridget langer bij de familie was gebleven: "Ik had het heel leuk gevonden om meer kerstdiners met Bridget te hebben. Maar het mocht niet zo zijn helaas." Daarna vraagt Linda waarom de liefde tussen haar en Johnny de Mol van korte duur was. "Het was meer een soort van rebound. Ik kwam net uit een relatie en dat was gewoon onwijs gezellig. Als je het nou hebt over humor en het gezellig hebben met iemand, daar is Johnny natuurlijk heel goed in."
Over haar laatste kortstondige relatie met de tien jaar jongere Allard van Santbrink, doet de SBS presentatrice geen uitspraak.
Zie ook: Bridget Maasland aan de kant gezet
Bron: Linda's Zomerweek, Beeld: Hollandse Hoogte