/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fcore%2Fgrazia-fallback.jpg)
Jenelle Evans en David Eason zijn nog maar net aan het daten, maar de Teen Mom laat zich al snel weer van haar slechte kant zien. Ze maakt namelijk niet echt een goede indruk op haar nieuwe schoonfamilie, want ze heeft het nu al aan de stok met één van hen.
Ruzie
Jenelle kreeg namelijk ruzie via Facebook met een vriendin van David, Rachel. Ze zei namelijk tegen de nieuwe vriend van de Teen Mom dat hij beter uit de buurt kon blijven van de moeder van twee. "Omdat ze niet eens een diploma heeft doordat ze gezakt is. En wanneer ze niet fabulous staat te doen op de rode loper, is ze aan het feesten. Ze moet haar kinderen langer dan vier uur per dag zien om zichzelf moeder te noemen."
Jenelle reageerde natuurlijk op deze heftige uitspraak: "Ja, ik ga naar rode loper premières af en toe maar mijn focus ligt op de toekomst van mijn gezin. Dus voordat je iemand een slechte moeder noemt, kijk eerst eens in je eigen leven voordat je zo snel oordeelt. En lieverd, zeg lekker wat je wil want ik ben geen wrak meer. Dat noemen ze opgroeien, je zal het eens moeten proberen!"
Ook de zus van David ging zich er nog mee bemoeien door te zeggen: "Jullie meisjes moeten echt stoppen om zo te reageren onder posts van mijn broertje. Zoek een leven, dit is geen soap." We zijn heel benieuwd hoe dit gaat aflopen, want dit is natuurlijk niet echt een goede indruk voor de nieuwe schoonfamilie. We keep you posted.
Zie ook: Teen Mom Jenelle heeft een nieuwe vriend
Bron: Ok Magazine, Beeld: Instagram