/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fcore%2Fgrazia-fallback.jpg)
Leontine Borsato heeft gisteren samen met haar familie afscheid moeten nemen van haar 76-jarige moeder, die begin april werd opgenomen in het ziekenhuis van Blaricum.
Dankbaar
De actrice en haar familie zijn vooral erg dankbaar voor wat haar moeder de afgelopen jaren allemaal voor hen heeft gedaan, zo laten zij aan Shownieuws weten. “Leontine is onbeschrijfelijk dankbaar voor alles wat haar moeder voor de gehele familie heeft betekend. De familie vraagt hun privacy te respecteren om in beslotenheid afscheid te kunnen nemen”.
Tweede klap
Het is voor de familie Borsato de tweede klap binnen zeer korte tijd. Begin dit jaar werd er bij Leontine’s oudere zus Laura borstkanker geconstateerd, waardoor het leven van de familie even op zijn kop stond. “Vanaf de allereerste dag heb ik zoveel aan mijn zusje gehad. Het was heel fijn om het met Leontine te delen”, vertelde zij toen aan Story.
De gehele familie Borsato-Ruiters gaat nu opnieuw door een zware tijd en vragen dan ook om hun privacy te respecteren.
Lees ook: Toen en nu: Jada Borsato
Bron: AD Beeld: Instagram, ANP