Showbizz

Victoria Koblenko bijt van zich af op social media

De actrice en haar vriend Evgeniy kregen flink veel kritiek om déze foto.

Redactie Grazia Leestijd 1 minuut
Victoria Koblenko bijt van zich af op social media

Na een korte break lijken Victoria Koblenko en Evgeniy Levchenko gelukkiger dan ooit. De twee werden vorig jaar de trotste ouders van zoontje Kiy, wat hen als stel alleen maar sterker maakte. Het dolgelukkige stel schitterde dan ook in een prachtige fotoshoot, al kon niet iedereen dit waarderen.

Reacties

Op het spraakmakende kiekje is te zien hoe Victoria en Evgeniy de rollen eens omdraaien. In plaats dat Evgeniy zijn vriendin uit de auto helpt, neemt Victoria deze taak op zich. Hoewel de fotoshoot als dikke knipoog bedoeld is, waren niet alle reacties positief.

Seksist

Victoria besluit dan ook om hier een einde aan te maken en plaatste een uitgebreid bericht op social media. “We maakten deze foto voor Libelle met opzet op deze manier. De dame is de gentleman en houdt de deur open voor de heer, in plaats van andersom. Dit werd even geleden plots een hot topic waar Lev als een seksist werd afgeschilderd, omdat hij zei liever zelf achter ’t stuur te willen zitten”, begint Victoria onder de foto.

Dame

De actrice vindt dan ook dat mensen te snel hebben geoordeeld. “Niet omdat de vrouw niet achter het stuur mág of slechter rijdt, maar omdat hij dan de deur open kan houden. Juist omdat wij vrouwen alles zelf kunnen en doen, blijft er weinig ruimte over voor wat de heer kan doen om ons als een dame te laten voelen”.

Ze vindt dan ook dat we dit nog maar zelden zien. “Dat kunnen we namelijk niet zelf, daar is een wisselwerking met een man voor nodig en naar mijn gevoel is dat speelveld aan ’t verdwijnen”, aldus de actrice.

Lees ook: Victoria Koblenko showt post-baby body in bikini

Bron: Libelle Beeld: Instagram, ANP