Out & About

Man vermoordt vrouw omdat ze hem uitlachte

Heftig...

Redactie Grazia
1 minuut
Man vermoordt vrouw omdat ze hem uitlachte

Een man heeft zijn vrouw op een cruiseschip vermoord. De reden voor deze verschrikkelijke dood was volgens de moordenaar dat zijn vrouw hem uitlachte.

Verschrikkelijk

Kenneth Manzanares is veroordeeld voor de moord op zijn vrouw Kristy Manzanares, nadat hij in de slaapcabine van het cruiseschip uit Alaska werd gevonden, met bebloede handen en kledingstukken. Ook scheen de slaapcabine zelf onder het bloed te zitten. Toen zijn vrouw hem uitlachte, heeft de dader haar vermoord in een kamer van het Princess Cruises ship.

De documenten zijn afgelopen week vrijgegeven over de moord, waar nogal wat heftige en bloederige details in voorkomen. Zo gingen andere reizigers de kamer in waar de moord was gepleegd, voordat artsen en agenten waren gearriveerd. Ze zagen de vrouw op de grond liggen, bedolven onder het bloed. Toen een van de reizigers vroeg wat er was gebeurd, vertelde de dader: "Ze bleef me maar uitlachen."

Vervolgens pakte Manzanares het lichaam van zijn vrouw op, om haar naar het balkon te dragen. Een van de reizigers wist de man te stoppen. Uiteindelijk is hij dichtbij de slaapcabine gearresteerd.

Lees ook: Is de moordenaar van JonBenét Ramsey eindelijk gevonden?

Bron: Telegraph.co, Beeld: iStock