Na een conflict met haar baas verloor Kirsten (37) haar baan. Uit nieuwsgierigheid belandde ze in de sexscene. Nu leidt ze een dubbelleven. Zodra haar kinderen naar school gaan, neemt ze plaats achter de webcam en laat ze mannen klaarkomen voor geld.
Seriële webcammer
"Een irritant soort man die ik in mijn werk tegenkom, is de seriële webcammer. Een type dat in één bezoek zoveel mogelijk van de ene webcam-dame naar de andere hopt. Dat mag natuurlijk. Maar voor ons webcam-modellen is het bloedirritant, want zo’n man blijft hoogstens vijf minuten bij je hangen en dat levert weinig belminuten op. Wanneer je de seriële webcammer aan het begin van zijn ronde tegenkomt, stelt hij je misschien een paar vragen, vraagt je je bh uit de doen en dan ineens is hij weg. Of je komt hem aan het einde van zijn opwinding tegen en dan val je dus midden in een beeldvullend geslacht dat na twee minuten al een hoogtepunt bereikt."
Onvoorbereid
"Soms kom ik bij dit soort types middenin een situatie terecht waar ik niet op voorbereid ben. Zo verscheen er laatst een man onder de douche. In opgewonden toestand was hij zichzelf daar aan het scheren. Ik heb geen problemen met mannen die graag bekeken willen worden. Maar ik had het toch graag van tevoren willen weten. Ik was blijkbaar zijn middelste webcam-dame, want ik heb hem zijn scheerbeurt niet zien afmaken. En wat te denken van die keer dat ik opeens oog in oog stond met een vrouw. Dat had ik nog niet eerder mee gemaakt. Ze was naakt en niet alleen, want een man was zich op haar onderlijf aan het concentreren. Het voelde een beetje als de omgekeerde wereld."
Korte spanningsboog
"Zat ik daar in mijn jurkje naar twee seksende mensen te kijken. En zij waren degenen die mij betaalden! Maar ook deze bezoekers deden een rondje webcam-modellen, want langer dan een paar minuten heb ik ze niet gezien. Soms is het niet alleen jammer voor mijn verdiensten dat deze bezoekers een korte spanningsboog hebben. Af en toe vind ik het oprecht balen dat ze verder gaan, omdat ik benieuwd ben naar wat er verder gaat gebeuren! Zo werd ik vorige week nog getrakteerd op het volgende - overigens echt niet verzonnen - beeld: een rieten stoel, in een weelderige tuin vol herfstbladeren. Op de rieten stoel zat een zwarte kat. Verder was er niemand te zien. En toen ineens kwam er een man van middelbare leeftijd in beeld. Hij droeg bruine cowboylaarzen en een lange bontjas. Verder was hij naakt. Het leek wel een film, ik vond het jammer dat ik geen popcorn had."
Cliffhanger
"De man zei niets. Hij draaide een rondje, schoof de kat van de stoel en ging wijdbeens zitten. Hij keek me recht aan, leunde naar voren en… weg was hij! Het voelde een beetje als de cliffhanger van mijn favoriete soap. Want wat ging hij aan de volgende dame laten zien? Zou hij gaan acteren, dansen, iets nog aparters aantrekken? Zou de kat nog terugkomen? Ik zal het nooit weten. Dus nogmaals, seriële webcammers, je hebt er niets aan. Ik zie mijn bezoeker liever van het begin tot very happy end…"