Het was gisteren groot nieuws: Beyoncé zou tijdens een feestje in haar gezicht zijn gebeten. De vraag die de koppen van het showbizznieuws nu domineert is: wie o wie is de dader?
Het bijt-incident
Even terug naar wat er gebeurd is. Girls Trip-actrice en cabaretière Tiffany Haddish bracht het incident aan het licht in een interview met GQ. Afgelopen jaar, op een feestje van JAY-Z, zou een actrice Beyoncé in haar gezicht gebeten hebben. "Zij beet Beyoncé in haar gezicht. Dus Beyoncé stormde weg, ging naar Jay Z en zei: 'Jay! Die bitch...'" De zangeres trok zich er uiteindelijk niet al te veel van aan. "Ze zit aan de drugs, ze is niet eens dronken. Zo is ze niet altijd", zou Beyoncé vervolgens tegen Tiffany gezegd hebben. Haddish liet in het midden om welke actrice het ging, maar de dader lijkt te zijn ontmaskerd.
Wie o wie?
Er kwamen de afgelopen 24 uur veel (anonieme) tips binnen, waaronder in de mailbox van Vulture redacteur Hunter Harris. Tiffany zou het verhaal tijdens een cabaret show in januari al verteld hebben en gaf daar meer hints, namelijk dat de actrice in kwestie met French Montana heeft gedatet. Het was daarna dus nog maar zaak om erachter komen wie er 1. aanwezig was tijdens de afterparty van het Jay-Z-concert, 2. tijdens de afterparty vriendinnen met Beyoncé was, 3. actrice is en 4. met French Montana heeft gedatet.
De dader
Dat kan volgens internet maar één iemand zijn en haar naam werd eerder ook al genoemd: Sanaa Lathan. Busted! Haar reactie? "Jullie zijn grappig. Ik heb Beyoncé niet gebeten en als het wel zo was, was het uit liefde." We gaan dan ook uit van het laatste.
Inmiddels zouden meerdere bronnen aan TMZ hebben onthuld dat Tiffany Haddish heeft opgebiecht dat het om Sanaa Lathan ging. Eén van de insiders liet weten: "Het was geen agressieve beet... Het was speels, maar Beyoncé had het niet verwacht."
Lees ook: Zien: verschrikkelijk wassen beeld van Beyoncé
Bron: Marie Claire US, beeld: Getty