/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fsource%2Fgrazia%2Fgrazia%2F2019%2F06%2Fnike.jpg)
Het zorgde gisteren voor een relletje bij RTL Boulevard, maar o wat is het goed dat ze er eindelijk zijn. Want waar er voorheen alleen nog slanke paspoppen in de winkel stonden, heeft Nike nu ook een 'maatje meer' in de winkels staan.
Diversiteit
Tenminste, in een flagshipstore in Londen dan. Maar hé, het begin is er in ieder geval. Nike wil diversiteit en inclusiviteit in de sport bevorderen, en daar horen volgens hen dus ook plussize poppen bij.
Lees ook: Instagrammer rekent op emotionele manier af met bodyshamers
Bijbehorende paspoppen
Eerder besloot Nike al samen te werken met plussize influencers, maar werd bijvoorbeeld ook de sporthoofddoek een feit. Nu er ook volop sportkleding in grote maten te vinden is, konden de bijbehorende paspoppen hier uiteraard niet bij ontbreken. En dat is niet alles. Zo zijn er niet alleen plussize paspoppen te vinden, maar vind je er ook paspoppen met beenprotheses. We like!
Nike flikt het weer en komt met curvy paspoppen. In Londen zijn sinds kort verschillende paspoppen te zien in alle maten en vormen, en ook met beenprotheses. Hiermee bewijst Nike maar weer dat ze voor inclusiviteit staan. https://t.co/EcXdTPD1yp
— Ulla Wolters-Pronk (@UWolters) 7 juni 2019
Bron: Retail Trends Beeld: Twitter, iStock