Je leest het ’t eerst op Grazia.nl

George Clooney in angst om zijn gezin

'We moeten op onze hoede zijn'

George Clooney in angst om zijn gezin

George Clooney is apetrots op het werk wat zijn vrouw Amal verricht. Helaas brengt haar job als advocate ook negatieve kanten met zich mee, waardoor George naar eigen zeggen 'in angst' leeft.

Gevaar

Advocate Amal klaagt IS-terroristen aan: ze representeert IS-slachtoffers als de 23-jarige Nadia Murad. Nadia is een Jezidi-vrouw, die in 2014 door IS werd gekidnapt en als sexslaaf gevangen werd gehouden.

George vertelt in een podcast over Amal en IS: "We moeten op onze hoede zijn. Soms moeten we van hotel wisselen. Maar aan de andere kant willen we een zo normaal mogelijk leven leiden." Hij realiseert zich dat zijn kinderen (Ella en Alexander) extra moeten worden beschermd, vanwege de grote risico’s die Amal's werk voor zijn gezin met zich meebrengt.

Lees ook: 'George Clooney in ziekenhuis na auto-ongeluk'

Beschermen

"Mijn vrouw en ik willen met onze kinderen door central park lopen, maar dat is onmogelijk", vervolgt hij. "We hebben het geprobeerd. Wanneer we de deur uit lopen, worden we door een massa omringd. Ze doen alles voor een foto van je kinderen. Alles veranderd wanneer je kinderen hebt: je moet ze beschermen."

Bron: Mirror, Beeld: BSR